Про бренд – Anzy Home

Про бренд

Ласкаво просимо в студію вязного інтер’єрного декору Anzy Home. Тут живе творче натхнення, навіяне домашнім затишком, теплом і унікальним стилем. Всі вироби виготовляються повністю вручну з використанням натуральних матеріалів.

Колись наші бабусі плели килимки з ганчірок і клаптиків, а сьогодні ми втілюємо ті ж техніки і ідеї, але вже в сучасному стилі з якісної хлоп-ковой пряжі.

Anzy Home – для тих, хто цінує ручну роботу, незвичайний декор і натуральні матеріали. Наша місія – втілювати в життя ваші і реалізовувати власні творчі ідеї!

Ви можете підібрати для себе виріб із запропонованих в каталозі варіантів або звернутися за індивідуальним замовленням. Тоді ми разом продумаємо і створимо в’язану красу, що ідеально підходить вашим потребам, інтер’єру і стилю.

Трохи історії

Бренд Anzy Home розвинувся з хобі моєї мами Наталі. Перші вироби були створені у 2016 році і це були зовсім не пуфи та килими, а в’язані рюкзаки та сумочки! В’язання з незвичайної товстої пряжі дуже захопило нас, а моя любов до облаштування оселі та затишних інтер’єрів посприяла перенесенню цієї творчості на сферу домашнього декору. Цікаво, що тоді в Україні не було якісної трикотажної пряжі, і ми власноруч нарізали на клаптиків старий одяг і купували в секонді футболки розміру ХХL. Це дуже нагадувало, як наші бабусі в’язали круглі килимки з ганчірок, було в цьому щось аутентичне та романтичне).

Анна Змієвська

Засновниця та SEO

Anzy Home сьогодні

 

Сьогодні бренд Anzy Home – це крафтова майстерня, де досвідчені майстрині вручну створюють затишні предмети для облаштування дому. В нашому асортименті багато моделей пуфів, килимів, дитячого декору, меблів тощо. Ми обожнюємо кастомні креативні проекти, співпрацюємо з брендами, магазинами та дизайнерами і виконуємо великі корпоративні замовлення.

Наші досягнення

  • Команда з 16 захоплених людей
  • Близько 10,000 зв’язаних вручну виробів
  • 100+ км пряжі щомісяця
  • Облаштували оселі в’язаною красою в понад 30 країнах по всьому світу
  • Про наш плед написав Cosmopolitan
  • В нас замовляли Jooble та MasterCard
  • Наші новорічні прикраси стали бестселлерами в США та увійшли до 20ки кращих за версією журналу Home Beautiful (UK).

Далі – більше!

 

© Anzy Home 2022
Договір публічної офертиBuilt with Storefront & WooCommerce.
0
Кошик
  • No products in the cart.