Обмін та повернення – Anzy Home

Обмін та повернення

Згідно зі статтею 9 Закону України «Про захист прав споживачів, «Споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, в якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням. Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня купівлі. Обмін товару належної якості провадиться, якщо він не використовувався і якщо збережено його гарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром».

ВАЖЛИВО:

  1. Відтінок кольору може відрізнятися від того, який ви бачите на екрані. Зверніть увагу, що на передачу кольору впливає багато факторів, таких як освітлення, оточуючи обєкти, тощо. Ми з радістю надамо зразки поточної партії потрібних Вам кольорів, щоб Ви змогли роздивитися та ретельно підібрати колір в Вашому приміщенні.
  2. Можуть спостерігатися незначні відмінності в кольорі між виробами, замовленими в різні періоди часу через зміну партії пряжі. Якщо ви вже придбали виріб(и) раныше і хочете через деякий час замовити інший(і), зв’яжіться з нами, щоб уточнити, чи однакова партія пряжі.
  3. Наповнювач в пуфах має властивість давати усадку під час експлуатації. Термін, через який усадка стане помітною, залежить пвід моделі пуфа, інтенсивності використання, вологості повітря у приміщенні тощо. Це не є дефектом – у Всіх моделях пуфів Anzy Home передбачувано все для того, щоб можна було легко доповнити внутрішню основу наповнювачем. Ми зробимо це безкоштовно 1 раз протягом року з моменту покупки, якщо це буде необхідно. Ви можете звернутися до нас в будь-який час для отримання консультації щодо доповнення, підбору наповнювача, тощо. Ми з радістю допоможемо Вам вирішити це питання!
  4. Килими транспортуються в згорнутому вигляді, тому після розпаковки можуть мати складки. Це не є дефектом – необхідно розгорнути килим на підлозі та ретельно розгладити та розправити усі складки. Через деякий час килим стане рівним під власною вагою. Якщо необхядно досягти такого ефекту швико, Ви можете використовати праску або відпарювач згідно з рекомендаціями з догляду, що надаются в кожному замовленні.
  5. Детальні розміри вказані в описі кожного товару. Зверніть увагу, що пряжа, яка використовується для виготовення виробів, є натуральним матеріалом, щільність та еластичність якого можуть змінюватися залежно від кольору та партії. Тому розміри виробу можуть відрізнятися від розміру, зазначеного в його описі. Це також спричинено тим, що всі вироби виготовляються вручну, і важко забезпечити ідеальну точність. Середнє відхилення розміру становить +- 2 см.
  6. Вироби відповідної якості, виготовлені ​​за індивідуальним замовленням, обміну та поверненню не підлягають. Ми з радістю допоможемо Вам підібрати дизайн, кольори, форму та розміри Вашого виробу найретельніше на етапі обговорення замовлення.
  7. Товари для немовлят (люльки, пеленатори тощо) відносяться до “Переліку товарів належної якості, що не підлягають обміну (поверненню)” (Додаток № 3 Постанови Кабінету Міністрів України від 19.03.1994 № 172).

 

© Anzy Home 2022
Договір публічної офертиBuilt with Storefront & WooCommerce.
0
Кошик
  • No products in the cart.